Serdecznie zapraszamy do skorzystania z nowych kierunków w ofercie studiów podyplomowych prowadzonych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego:

  • „Inspektor ds. zgodności – ochrona sygnalistów”
  • „Ochrona praw człowieka w związku z przetwarzaniem danych osobowych” – studia zaawansowane dla prawników i specjalistów z zakresu ochrony danych osobowych.

Kierownikiem studiów jest partner zarządzający naszą Kancelarią prof. dr hab. Arkadiusz Sobczyk. Kierunki te, prowadzone przez najlepszych specjalistów z dziedziny, pozwolą na uzyskanie kompetencji poszukiwanych obecnie na rynku pracy i zdobycie pogłębionej wiedzy z zakresu nowych regulacji prawnych. Zajęcia prowadzone będą w formie hybrydowej, a uczestnicy, według własnego wyboru, będą mogli uczestniczyć w kursie zdalnie lub stacjonarnie.

Studia dotyczące Inspektora ds. zgodności są prawdopodobnie pierwszymi studiami podyplomowymi na uniwersytecie publicznym w Polsce. Nadto, w odróżnieniu do dotychczasowych, będą dotyczyły regulacji polskich, które powinny zostać wdrożone do końca bieżącego roku. Absolwent naszych studiów powinien uzyskać kompetencje do profesjonalnego przyjmowania zgłoszeń oraz prowadzenia postępowań następczych.

Studia dotyczące RODO mają charakter zaawansowany. Skierowane się do osób, które albo posiadają już wiedzę i doświadczenie lub posiadają wykształcenie prawnicze. Absolwent studiów otrzyma pogłębioną wiedzę na temat prawa administracyjnego, która pozwoli mu dokonywać krytycznej analizy rozpowszechnionej nadinterpretacji RODO.

Rekrutacja jest prowadzona od 15 czerwca do 31 sierpnia 2022 roku za pośrednictwem platformy irk.uj.edu.pl.

Zachęcamy do udziału. Więcej informacji:   

Do zobaczenia w październiku!