Kancelaria Radcy Prawnego

O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego A. Sobczyk i Współpracownicy od 20 lat prowadzi wszechstronną obsługę prawną podmiotów gospodarczych, specjalizując się w prawie pracy i ochronie danych osobowych.

Sytuujemy się wśród zdecydowanych liderów w skali całej Polski, zarówno pod względem zakresu i jakości oferowanych usług, jak też ich uznanej pozycji zawodowej sukcesywnie budowanej na rynku od 2000 roku.

Wysoki stopień wyspecjalizowania kancelarii w świadczeniu doradztwa prawnego z zakresu prawa pracy, pozostaje w związku z wieloletnim doświadczeniem praktycznym oraz znaczącym dorobkiem naukowym jej założyciela.

Silna pozycja Kancelarii na rynku obsługi z zakresu prawa pracy i ochrony danych osobowych sukcesywnie wzmacniana jest stale zwiększającym się zatrudnieniem, w szczególności dołączeniem do zespołu byłych sędziów – specjalistów z zakresu prawa pracy. Konsekwencją powyższego jest rosnąca liczba prestiżowych klientów, z których większość stanowią spółki należące do największych korporacji ponadnarodowych, mające swoje siedziby na terenie całej Polski oraz zagranicą. Ekspansję Kancelarii w zakresie doradztwa prawnego dla przedsiębiorców odzwierciedla stały rozwój biura w Krakowie oraz w Warszawie.

Prawnicy Kancelarii posiadają szerokie doświadczenie we wprowadzaniu i stosowaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie prawa pracy oraz ochrony danych osobowych, w szczególności w dążeniu do uelastyczniania regulacji wiążących strony w stosunkach pracy. Wspomagamy  obsługiwane podmioty w procesie decyzyjnym, prezentując nowoczesne podejście do zagadnień stosowania prawa pracy z jednoczesną szczególną dbałością o zminimalizowanie ryzyka występującego w obrocie prawnopracowniczym.

Nasz zespół prowadzi również liczne szkolenia dla kadry kierowniczej oraz pracowników działów HR. Warsztaty odbywają się zarówno w Krakowie, Warszawie, jak i w innych polskich miastach.

Jesteśmy dumnym członkiem sieci L&E Global – innowacyjnego, zintegrowanego sojuszu kancelarii prawnych specjalizujących się w prawie pracy. W ramach międzynarodowej współpracy, oferujemy pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa pracy w projektach o charakterze transgranicznym.

Prawnicy z Kancelarii zajmują się każdym Klientem w sposób indywidualny, uwzględniając jego potrzeby i specyfikę oraz dążąc do stworzenia wspólnej płaszczyzny porozumienia, opartej na zaufaniu, partnerstwie i dialogu.