Rekomendacje

Rekomendacje

 

Od 2000 roku świadczymy kompleksowe usługi prawne związane z prawem pracy dla pracodawców. Wskazujemy naszym Klientom praktyczne rozwiązania, dostosowane ściśle do ich celów biznesowych. Posiadamy doświadczenie przekładające się na pozycję jednego z liderów rynku w zakresie prawa pracy w Polsce.

Nasz profesjonalizm i wieloletnia praca zostały wielokrotnie docenione w ramach rankingów usług prawniczych, zarówno tych ogólnopolskich, jak i międzynarodowych.

Chambers and Partners: Chambers Europe Awards

W międzynarodowym rankingu przygotowywanym przez Chambers and Partners: Chambers Europe Awards od 1999 roku, zajmujemy rokrocznie pozycje w ścisłej czołówce kancelarii prawnych z zakresu prawa pracy w Polsce.

Tytułem Eminent Practitioner wyróżniony został również założyciel naszej Kancelarii, prof. dr. hab. Arkadiusz Sobczyk. W uzasadnieniu tego wyróżnienia podkreślono umiejętność dostarczania eksperckich i praktycznych rozwiązań w perspektywie całego prawa pracy.

The Legal 500: The Legal 500 Europe, Middle East and Africa (EMEA)

W międzynarodowym rankingu przewodnika EMEA powstającym od 1991 roku i oceniającym podmioty świadczące usługi prawne z 81 krajów, nasza Kancelaria stale zajmuje miejsce w pierwszym koszyku na obszarze Polski w kategorii prawo pracy. Zespół oceniany jest jako responsive and knowledgeable („gotowy do działania i kompetentny”).

Ten sam ranking wskazuje na osobę profesora Arkadiusza Sobczyka jako na Leading Individual, jedną z czołowych postaci w polskim prawie pracy.

Rzeczpospolita

Nasza Kancelaria co roku plasuje się w ścisłej czołówce ustalanego przez gazetę Rzeczpospolita rankingu w kategorii prawa pracy. Profesor Arkadiusz Sobczyk otrzymał od Rzeczpospolitej miano Lidera w dziedzinie prawa pracy.

Rising Stars

W 2012 roku radca prawny dr Małgorzata Mędrala – Natkaniec otrzymała tytuł Rising Star (Lider Jutra) Gazety Prawnej i wydawnictwa Wolters Kluwer dla młodych prawników, którzy szczególnie wyróżnili się zarówno w pracy zawodowej, jak i dodatkowo swoją postawą społeczną.