L&E GLOBAL

A. Sobczyk i Współpracownicy jest dumnym członkiem L&E Global.

L&E Global stanowi innowacyjny zintegrowany sojusz kancelarii specjalizujących się w prawie pracy oferujący pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa pracy o charakterze transgranicznym.

W przeciwieństwie do pozostałych konsorcjów prawa pracy, L&E Global nie stanowi katalogu firm. Stanowi on prawdziwy sojusz oparty na partnerskiej współpracy w otwartym oraz kolegialnym środowisku. Unikalna kultura każdej z kancelarii wzbogaca pomoc świadczoną przez kancelarie partnerskie na rzecz naszych klientów. Synergia pomiędzy kancelariami partnerskimi doprowadziła do udanej współpracy nad licznymi wielonarodowymi projektami, wymianą doświadczeń oraz do współtworzenia wielu artykułów oraz publikacji.

Każda z kancelarii członkowskich koncentruje swoją praktykę na sprawach z zakresu prawa pracy, świadczeń pracowniczych, relacji pracowniczych oraz prawa imigracyjnego, a ponadto jest uznawana przez klientów oraz specjalistyczne organizacje prawne za lidera w tej dziedzinie. Członkowie L&E Global operują w kluczowych centrach biznesowych Europy, w Ameryce Północnej, w tym we wszystkich większych miastach w Stanach Zjednoczonych, jak również w strategicznych regionach Pacyfiku Południowego.

Nastawiona na ciągły rozwój sieć L&E Global składa się m.in. z następujących kancelarii prawnych:

Australia – Harmers Workplace Lawyers
Brazylia – TozziniFreire Advogados (Członek Stowarzyszony)
Austria – Gerlach Rechtsanwälte
Belgia – Van Olmen & Wynant
Kanada – Filion Wakely Thorup Angeletti
Francja – Flichy Grangé Avocats
Niemcy – Pusch Wahlig Legal
Włochy – LABLAW – Studio Legale
Meksyk – Natividad Abogados
Szwajcaria – Schmid Heinzen Humbert Lerch

Holandia – Palthe Oberman
Nowa Zelandia – Swarbrick Beck Mackinnon
Norwegia – Storeng, Beck & Due Lund (SBDL)
Polska – A. Sobczyk i Współpracownicy
Rumunia – Magda Volonciu and Associates
Hiszpania – Bufete Suárez de Vivero, S.L.
Szwecja – Hamilton Advokatbyrå (Członek Stowarzyszony)
Stany Zjednoczone – Jackson Lewis P.C.
Indie – RDA Legal

Łącząc siły w ramach L&E Global, zrzeszone w niej niezależne butikowe kancelarie uzyskują przewagę na rynku usług z zakresu prawa pracy dedykowanych dla klienta biznesowego realizującego skomplikowane międzynarodowe projekty wymagające znajomości prawa pracy na terenie całego świata.

Poprzez pojedynczy punkt kontaktowy – L&E Global – klienci biznesowi otrzymują całość informacji koniecznej do sprawnego zarządzania swoimi zasobami ludzkimi, uzyskując solidne wsparcie od światowych liderów prawa pracy z całego świata, za korzystne ceny.

Więcej informacji:

www.leglobal.law

Twitter

Linkedin