„Pomówienia na gowork.pl – sposoby reakcji” [10 października, Warszawa]

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w SPOTKANIACH CZWARTKOWYCH HR, podczas których nasi prawnicy będą omawiać zagadnienia bliskie działom HR. Tematem najbliższego spotkania, które odbędzie się 10 października w naszym biurze w Warszawie będzie coraz bardziej powszechne zjawisko pomawiania w sieci pracodawcy przez byłych, ale i obecnych pracowników.

Negatywne konsekwencje pomawiania

Z doświadczenia naszych klientów wiemy jakie negatywne konsekwencje przynosi tego typu praktyka. Główne konsekwencje widoczne są w obszarze kadr, co w dalszej kolejności przekłada się na tempo wzrostu firmy i i utrudnienie procesu rekrutacji. Zwłaszcza w okresie niskiego bezrobocia, nieprzychylne opinie dotyczące danego pracodawcy mogą, zniechęcać potencjalnych kandydatów do aplikowania na wolne stanowiska. Drugim aspektem jest przyczynianie się do szerzenia nieprawdziwych pogłosek skłaniających obecnych pracowników do szukania innego miejsca zatrudnienia oraz zniechęcających kontrahentów do współpracy.

Sposoby reakcji

Czy są skuteczne sposoby na uporanie się z pomawianiem w sieci wpływającym negatywnie na wizerunek firmy? W jaki sposób powinien reagować i, czy w ogóle, pomawiany w sieci pracodawca? Na te i inne pytania postara się odpowiedzieć nasz specjalista z zakresu prawa pracy radca prawny Janusz Zagrobelny.

Jeżeli temat jest Państwu bliski i zastanawiają się Państwo jak właściwie reagować na zjawisko pomawiania w sieci, to zachęcamy do rejestracji i wzięcia udziału w spotkaniu.

***

Szczegóły wydarzenia i rejestracja

  • Termin spotkania: 10 października 2019 r. godz. 10.00
  • Przewidywany czas spotkania: 1,5-2 godz.
  • Miejsce spotkania: ul. Polna 40 w Warszawie.
  • Liczba miejsc jest organiczna, decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Zgłoszenia proszę nadsyłać na rejestracja@sobczyk.com.pl .
Menu