Kamila Kopeć

Kamila Kopeć
Radca Prawny

Biuro Kraków

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Szkoły Prawa Amerykańskiego prowadzonej przez The Catholic University of America Columbus School of Law w Waszyngtonie. Ukończyła również International Business and Trade Summer Law Program organizowany przez The Catholic University of America Columbus School of Law w Waszyngtonie.

W toku studiów, w ramach stypendium Erasmus+, odbyła semestralne studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu Pablo de Olavide w Sevilli, Hiszpania.

W 2020 roku ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Od 2021 r. radca prawny w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Egzamin zawodowy zdała w 2021 r. z wyróżnieniem.

Włada biegle językiem angielskim, w tym językiem prawniczym, posiada certyfikat International Legal English Certificate (ILEC). Posługuje się również językiem hiszpańskim.

W codziennej praktyce kancelaryjnej pomaga w opracowywaniu kwestii związanych z czasem pracy, wynagrodzeniem pracowniczym i ochroną danych osobowych. Jest liderem zespołu ds. cudzoziemców.

  • legalizacja pobytu i zatrudnienia cudzoziemców
  • prawo pracy
  • dane osobowe